Voće
1.349 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- ULTRA POP.COR.MAS.100 g UL TRAnajniže u lancu Jadranka 0,59 €5,90 €/kg
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. KUKURUZ KOKIČAR 200g HRUSKnajniže u lancu Trgovina Krk 0,59 €2,95 €/kg
- STANIĆ D.O.O. JOGURT JOGOBELLA CLASSIC MIX 150 g ZOTTnajniže u lancu Stanic 0,59 €3,93 €/kg
- LEDO SAVIJAČA VAN. ŠUM. VOĆE 100 g LEDO UGnajniže u Stridonu 0,60 €6,00 €/kg
- NATURA LAN 150 G NATURA MARJAN VOCEnajniže u lancu Jadranka 0,63 €4,20 €/kg
- DUKAT-B.AKTIV B AKTIV LGG JABUKA-DINJA-MRKVA 330 G DUKATnajniže u Dukatu 0,64 €1,94 €/kg
- JANA **JANA LEDENI ČAJ Š.VOĆE-BRUSNICA 0.25 NEP. (24)**najniže u Plodinama 0,64 €
- NATURA KOKOS BRAŠNO 100g NATURAnajniže u lancu Vrutak 0,65 €6,50 €/kg
- FRUCTAL FRUCTAL JUNIOR JABUKA 0,2 l BRIKnajniže u KTC-u 0,65 €3,25 €/l
- STUDENAC-ROBNA MARKA DESERT S VOĆEM MIX 150 g MOJE JUTROnajniže u Studencu 0,65 €4,33 €/kg
- MARJAN VOĆE d.o.o. SUNCOKRET 150g MARJAN VOĆEnajniže u lancu Djelo Vodice 0,66 €4,40 €/kg
- TALENT SHOW IGRACKE POZIVNICA/BOJANKA VOCE TSnajniže u Plodinama 0,66 €
- Pez BOMBONI PEZ DEXTROZE 30 gnajniže u Ribolu 0,66 €22,00 €/kg
- MEDONJA SOK VOĆ.NARA.0,2 l MEDONJAnajniže u Ribolu 0,66 €3,30 €/l
- MEDONJA SOK VOĆ.JABUKA 0,2 l MEDONJAnajniže u Ribolu 0,66 €3,30 €/l
- FUN&FIT KAŠA ZOB FUN&FIT ŠUM VOĆ 60 gnajniže u Konzumu akcija 0,68 €11,33 €/kg
- BOSO VOĆE DATULJA SK SUHA 200 g II KLnajniže u Bosi 0,69 €3,45 €/kg
- FRUTILU FRUTILU ŠUMSKO VOĆE 10 gnajniže u Konzumu 0,69 €69,00 €/kg
- BONITO ČAJ ŠUMSKO VOĆE 50 g BONITO (24)najniže u Stridonu 0,69 €13,80 €/kg
- BOLERO BOLERO CLASSIC ŠUMSKO VOĆE 9gnajniže u Konzumu 0,69 €69,00 €/kg