Voće
1.349 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- ULTRA POP CORN 100 g ULTRAnajniže u lancu Vrutak 0,46 €4,60 €/kg
- BARON INTERNATIONAL D.O.O. BOMBON TEKUĆI JAGODA 70 ml TRINKETTOnajniže u lancu Vrutak 0,46 €6,57 €/l
- STUDENAC-ROBNA MARKA ČAJ ŠUM. VOĆE TEAMO 40 gnajniže u Studencu akcija 0,49 €12,25 €/kg
- VALLEY OF OATS ZOBENA KASA SUMSKO VOCE 60 G VALLEYnajniže u Plodinama 0,49 €8,17 €/kg
- HRUSK KOKICE ZA MIKROVALNU SLANE 100g HRUSKnajniže u Bosi akcija 0,49 €4,90 €/kg
- DUKAT JOG BOBBASTIC PINEAP COC 150 g DUKATnajniže u Dukatu 0,49 €3,27 €/kg
- Z BREGOV JOGURT VOĆNI 150 g JAGODA Z BREGOVnajniže u Stridonu 0,49 €3,27 €/kg
- HARIBO BOMBON GUM.BUNNY&FRIE. 80 g HARIBOnajniže u Konzumu 0,50 €6,25 €/kg
- DOBRA KAŠA ZOB ŠUM VOĆE 65g DOBRAnajniže u Kauflandu akcija 0,53 €8,15 €/kg
- SOK VOĆ.VIT.MUL.0,2Lnajniže u lancu Djelo Vodice 0,53 €2,65 €/l
- SOK VOĆ.VIT.NAR.0,2Lnajniže u lancu Djelo Vodice 0,53 €2,65 €/l
- SOK VOC.VIT JAB.0,2lnajniže u lancu Djelo Vodice 0,53 €2,65 €/l
- DUKAT JOGURT VOĆNI MIX 125 g DUKATINnajniže u Stridonu 0,53 €4,24 €/kg
- MY LIFE ZOB KASA S.V. 65 G MY LIFEnajniže u Studencu 0,53 €8,15 €/kg
- NO BRAND LIMUN 500gnajniže u Eurospinu akcija 0,55 €1,10 €/kg
- NATURA KUKURUZ KOKICAR 200 G NATURAnajniže u lancu Gavranović 0,55 €2,75 €/kg
- ULTRA KIKIR.SL.100 g ULTRAnajniže u lancu Vrutak 0,55 €5,50 €/kg
- MEDONJA SOK VOĆ.ŠUM.0,2 l MEDONJAnajniže u Tommyju 0,55 €2,75 €/l
- MEDONJA SOK VOĆ.MULTIV.0,2 l MEDONJAnajniže u Tommyju 0,55 €2,75 €/l
- FRESKA FRESKA DRINK VOĆ.JOGURT MIX 150 gnajniže u Tommyju 0,55 €3,67 €/kg