Voće
561 proizvod
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- MARJAN VOCE GRAH BIJELI 800 Gnajniže u KTC-u 1,99 €2,49 €/kg
- BOSO VOĆE CVJETAČA II KLnajniže u Bosi 2,49 €2,49 €/kg
- BOSO VOĆE ANANAS SVJEŽI KG II KLnajniže u Bosi 2,49 €2,49 €/kg
- GELATISSIMO SLAD GELATISSIMO VANILIJA Š VOĆE 1Lnajniže u Konzumu 2,49 €2,49 €/l
- NAMAZ VOĆNI MIJEŠANO VOĆE 12KG AN. PEKnajniže u lancu Djelo Vodice 29,99 €2,50 €/kg
- BOSO VOĆE ŠIPAK II KLnajniže u Bosi akcija 2,59 €2,59 €/kg
- Solevita Blub Blub Party piće šumsko voćenajniže u Lidlu 1,99 €2,65 €/l
- PODRAVKA VOĆNI NAMAZ MIJEŠANO VOĆE 1 kg (6) PODRAVKAnajniže u Stridonu 2,65 €2,65 €/kg
- RISE&SMILE MUESLI RISE&SMILE VOĆE 750gnajniže u Konzumu 2,00 €2,67 €/kg
- BOSO VOĆE JABUKA GRANNY SMITH II KLnajniže u Bosi 2,69 €2,69 €/kg
- PODRAVKA DŽEM MIJEŠANO VOĆE 870 gr PODRAVKA (8)najniže u Stridonu 2,37 €2,72 €/kg
- RENGA RENGA BOCA TRITAN ATLAS 730 ML SA UMETKOM ZA VOCEnajniže u Plodinama 1,99 €2,73 €/l
- NATURA LECA CRVENA 500 G MARJAN VOCEnajniže u lancu Trgovina Krk 1,39 €2,78 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O. VIGO ŠUMSKO VOĆE 10X0,2Lnajniže u KTC-u 2,88 €2,88 €/l
- VITAMINKA DŽEM MIJEŠANO VOĆE 360G (6) VITAMINKAnajniže u Stridonu 1,07 €2,97 €/kg
- BOSO VOĆE MRKVA PAK 500 g II KLnajniže u Bosi 1,49 €2,98 €/kg
- BOSO VOĆE RAJČICA GRAPOLLO II KLnajniže u Bosi 2,99 €2,99 €/kg
- MARJAN VOĆE 5 KG MIX SJEMENKI - VCnajniže u Metrou 15,07 €3,01 €/kg
- NAMAZ VOĆNI MIJEŠANO VOĆE 30KG PODRAVKAnajniže u lancu Djelo Vodice 91,14 €3,04 €/kg
- S-BUDGET VOĆ.NAM.S-BUDG.MARELICA 700 gnajniže u Sparu 2,19 €3,13 €/kg