NAMAZ VOĆNI MIJEŠANO VOĆE 30KG PODRAVKA
Najniža danas
91,14 €
3,04 €/kg · u 1 lancu
u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 91,14 €3,04 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 91,14 € (3.10.)
91,14 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850104464652. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
91,14 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA KONZERVIRANO VOCNI NAMAZ MIJESANO VOCE 500 G PVC PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,90 €3,80 €/kg
- NAMAZ VOĆNI MIJEŠANO VOĆE 6KG PODRAVKAnajniže u Ribolu 10,81 €1,80 €/kg
- PODRAVKA D.D. VOĆNI NAMAZ MIJEŠANO VOĆE 3 kgnajniže u Tommyju 6,65 €2,22 €/kg
- PODRAVKA VOĆNI NAMAZ MIJEŠANO VOĆE 1 kg (6) PODRAVKAnajniže u Stridonu 2,65 €2,65 €/kg