Voće
561 proizvod
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- Narodni trgovački lanac d.o.o. SUHA ŠLJIVA BEZ KOŠTICE 200Gnajniže u NTL-u 1,69 €8,45 €/kg
- Frutek Frutek kašica voće i žitarice 190 gnajniže u Kauflandu 1,75 €9,21 €/kg
- FRUDELA DŽEM NTL 420 g MIJ.VOĆE FRUDELnajniže u Bosi 1,75 €4,17 €/kg
- GERBER TUBA NAT GERBER JABUKA/ŠUM V 150 gnajniže u Konzumu akcija 1,75 €11,67 €/kg
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. JUICY FRUITS 1,5L ZMAJEVO VOĆEnajniže u Metrou 1,76 €1,17 €/l
- NTL - Voće i povrće SLANUTAK 500 gnajniže u lancu Trgovina Krk 1,79 €3,58 €/kg
- BOSO VOĆE PAPRIKA BABURA II KLnajniže u Bosi 1,79 €1,79 €/kg
- BOSO VOĆE GROŽĐE BIJELO II KLnajniže u Bosi 1,79 €1,79 €/kg
- BOSO VOĆE POVRĆE ZA JUHU 500 g II KLnajniže u Bosi 1,79 €3,58 €/kg
- BOSO VOĆE SALAT ŠARENI DUO 200 g II KL HRnajniže u Bosi 1,79 €1,79 €/kg
- BOSO VOĆE SALATA HRSKAVI DUO 220 g II KLnajniže u Bosi 1,79 €8,14 €/kg
- BOSO VOĆE POVRĆE ZA JUHU 350 g II KLnajniže u Bosi 1,79 €5,11 €/kg
- BOSO VOĆE RAJČICA CHERRY 250 g II KL HRnajniže u Bosi akcija 1,79 €7,16 €/kg
- DOBRA KAŠA ZOBENA ŠUM VOĆE 4X65G DOBRAnajniže u Kauflandu akcija 1,79 €6,88 €/kg
- NATURA SLANUTAK 500 G MARJAN VOCE PVCnajniže u lancu Gavranović 1,79 €3,58 €/kg
- Hipp KAŠICA HIPP IN.RIŽA VOĆE 190 gnajniže u Sparu 1,79 €9,42 €/kg
- NO BRAND BIO KOMBUCHA ŠUMSKO VOĆE 330MLnajniže u Eurospinu 1,79 €5,42 €/l
- NATURA KUKURUZ KOKICAR 1000 G MARJAN VOCEnajniže u Bosi 1,79 €1,79 €/kg
- NATURA LEĆA ZELENA 500 g M ARJAN VOĆEnajniže u lancu Jadranka 1,79 €3,58 €/kg
- NATURE ADDICTS VOĆNI PRUTIĆI JAB/JAGODA 35 gnajniže u Konzumu 1,79 €51,14 €/kg