Jaja
1.052 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- ARO 500G ARO TJEST VIJAK BEZ JAJAnajniže u Metrou 1,00 €2,00 €/kg
- ARO 500G ARO TJEST PUŽIĆ BEZ JAJAnajniže u Metrou 1,00 €2,00 €/kg
- SPECIAL MOMENTS TIJESTO IST FUŽI S JAJ SPEC MOM 500gnajniže u Konzumu 1,00 €2,00 €/kg
- SPECIAL MOMENTS TIJESTO IST KRPICE S JAJ SPEC MOM 500gnajniže u Konzumu 1,00 €2,00 €/kg
- ARO 500G ARO TJEST VIJAK BEZ JAJAnajniže u Metrou 20,00 €2,00 €/kg
- ARO 500G ARO TJEST PUŽIĆ BEZ JAJAnajniže u Metrou 20,00 €2,00 €/kg
- ARO 500G ARO TJES MAKARON BEZ JAJAnajniže u Metrou 20,00 €2,00 €/kg
- TJEST.MARODI PENE RIGATE 400 gnajniže u Stridonu 0,81 €2,02 €/kg
- MARODI TIJESTO KRPICE SREDNJE 400g MARODInajniže u Stridonu 0,81 €2,02 €/kg
- METRO CHEF 5KG MC FARFALLE BEZ JAJAnajniže u Metrou 10,36 €2,07 €/kg
- METRO CHEF 5KG MC LINGUINE BEZ JAJAnajniže u Metrou 10,36 €2,07 €/kg
- Violeta SRE.VIOLETA SYMPHONY 750 mlnajniže u Stridonu 1,59 €2,12 €/l
- ULTRA PRAL.MLIJ.ZEKO 88 g ULTRAnajniže u lancu Djelo Vodice 0,19 €2,16 €/kg
- TJ.SPAGET 5.JAJ.500gnajniže u Ribolu 1,09 €2,18 €/kg
- BARILLA TJESTENINA - 17 VRSTA TJESTENINA SPAGHETTONI 7 500 G BARILLA KUTIJAnajniže u Kauflandu 1,09 €2,18 €/kg
- BARILLA 500G BARILLA SPAGHE 5 BEZ JAJAnajniže u Metrou 26,10 €2,18 €/kg
- METRO CHEF 1KG MC SPAGHETTI BEZ JAJAnajniže u Metrou akcija 26,25 €2,19 €/kg
- METRO CHEF 1KG MC SPAGHETTI BEZ JAJAnajniže u Metrou 2,24 €2,24 €/kg
- METRO CHEF 1KG MC SPAGHETTI BEZ JAJAnajniže u Metrou 22,38 €2,24 €/kg
- METRO CHEF 1KG MC PENNE RIGATE BEZ JAJAnajniže u Metrou 2,31 €2,31 €/kg