Piće
1.762 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- ORBICO D.O.O. SOK NARANČA 100% 0,2 L DANAnajniže u Tommyju akcija 0,49 €2,45 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SOK JOY KIDS ZOO JABUKA 0,20 Lnajniže u Studencu akcija 0,49 €2,45 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SOK JOY KIDS ZOO NARANČA 0,20 Lnajniže u Studencu akcija 0,49 €2,45 €/l
- TO NARANČA 0,2L NEKT ARnajniže u lancu Djelo Vodice 0,49 €2,45 €/l
- FILIR D.O.O. LEDENI ČAJ XIXO BRESKVA 250 mlnajniže u Kauflandu akcija 0,49 €1,96 €/l
- ATLANTIC TRADE D.O.O. FLIPS SMOKI 40 g ATLANTICnajniže u lancu Jadranka 0,49 €12,25 €/kg
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. TO A MULTIVITAMIN 0,2Lnajniže u Konzumu 0,49 €2,45 €/l
- Fruit&go Fruit&go Pire od jabuke,banan., jag.100gnajniže u Kauflandu 0,49 €4,90 €/kg
- Fruit&go Fruit&go Pire od jabuke,kruš.,mara.100gnajniže u Kauflandu 0,49 €4,90 €/kg
- Fruit&go Fruit&go Pire od jab.,bresk.,banan.100gnajniže u Kauflandu 0,49 €4,90 €/kg
- FILIR d.o.o. XIXO GAZIRANO PIĆE 0,25L TUTTI FRUITYnajniže u Kauflandu akcija 0,49 €1,96 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O. NEKTAR NARANČA 0,2 L TOnajniže u lancu Djelo Vodice 0,49 €2,45 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O. NEKTAR VIŠNJA JABUKA 0,2 L TOnajniže u Konzumu 0,49 €2,45 €/l
- FAST SOK JAGODA NEKTAR 0.20 FAST(20)najniže u Stridonu 0,50 €2,50 €/l
- THOMAS HENRY SOK THOMAS HENRY CHERRY BLOSSOM 0,2 Lnajniže u Studencu akcija 0,50 €2,50 €/l
- JAMNICA PLUS D.O.O. SOK SKY COLA 0,33L LIMENKAnajniže u Stridonu 0,50 €1,52 €/l
- BARON NAPIT TRINKETTO 70 mlnajniže u Bosi 0,50 €7,14 €/l
- TO TO JABUKA 1 l BRIKnajniže u Studencu akcija 0,50 €0,50 €/l
- JOY NEKTAR MARELICA 0,2 L JOY KIDSnajniže u KTC-u 0,50 €2,50 €/l
- TOCO NEG PIĆE TOCO LIMUN KRASTAVAC 1.5 Lnajniže u Studencu akcija 0,50 €0,33 €/l