Piće
1.355 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- PFANNER SOK ANANAS-KOKOS 25% 1 L PFANNERnajniže u Studencu akcija 0,90 €0,90 €/l
- HERMANN PFANNERGETRANKE GMBH SOK ACE PFANNER 1 lnajniže u Studencu akcija 0,90 €0,90 €/l
- PIPI PIPI NARANČA 1 l PET GAZIRANI SOKnajniže u Studencu akcija 0,90 €0,90 €/l
- Verde Verde Nektar od naranče 1L TETRAnajniže u Stridonu 0,90 €0,90 €/l
- SOK PEPSI 1,5 Lnajniže u Studencu 1,36 €0,91 €/l
- JAFFA SOK JAFFA NARANČA 1.5L (6)najniže u Stridonu 1,36 €0,91 €/l
- JAFFA SOK JAFFA BRUSNICA I BOROVNICA 1.5 L (6)najniže u Stridonu 1,36 €0,91 €/l
- VINDIJA D.O.O. LEDENI ČAJ ŠUM.VOĆE 1,5 L VINDnajniže u Stridonu 1,36 €0,91 €/l
- JAMNICA PLUS D.O.O. SOK TOCO MULTIVITAMIN 1,5L PETnajniže u Kauflandu akcija 1,39 €0,93 €/l
- VINDIJA VINDI LEDENI CAJ BRESKVA 1,5 Lnajniže u Stridonu 1,39 €0,93 €/l
- JUICY LEDENI CAJ LIMUN 1,5 L JUICYnajniže u Plodinama akcija 1,39 €0,93 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O LEDENI ČAJ BRESKVA 1.5L PET JUICYnajniže u Plodinama akcija 1,39 €0,93 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O LEDENI ČAJ BRUSNICA 1.5L PET STUDENAnajniže u Studencu akcija 1,39 €0,93 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O LEDENI ČAJ BRESKVA 1.5L PET STUDENAnajniže u Studencu akcija 1,39 €0,93 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O LEDENI ČAJ ŠUMSKO VOĆE 1.5L PET JUICYnajniže u Plodinama akcija 1,39 €0,93 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O LEDENI ČAJ JAGODA VANILIJA 1.5L PET JUICYnajniže u Plodinama akcija 1,39 €0,93 €/l
- ALCA ZAGREB D.O.O SOK FRUC NARANČA 1,5L PETnajniže u Studencu akcija 1,40 €0,93 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SOK NARA 1,5L PETnajniže u Studencu akcija 1,40 €0,93 €/l
- GREEN COLA GREEN COLA 1,5 l PET GAZIRANI SOKnajniže u Studencu akcija 1,40 €0,93 €/l
- PIPI NAPITAK GAZ.NARANČA 1,5 L PIPInajniže u Studencu akcija 1,40 €0,93 €/l