Piće
1.355 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- JUICY SOK JUICY KIDS 100% JABUKA 0,2 Lnajniže u lancu Djelo Vodice 0,79 €3,95 €/l
- FRUTEK SOK MRKVA JABUKA 125 ML FRUTEKnajniže u lancu Jadranka 0,79 €6,32 €/l
- FRUTEK SOK BANANA 125 ML FRUTEKnajniže u Konzumu akcija 0,79 €6,32 €/l
- FRUTEK SOK JABUKA KAMILICA 125 ML FRUTEKnajniže u Konzumu akcija 0,79 €6,32 €/l
- RAUCH SOK HAPPY DAY HAPPY JAGODA 0,2 Lnajniže u Kauflandu 0,79 €3,95 €/l
- FIZZY SOK FIZZY COLA 0,33 L LIMnajniže u Plodinama 0,79 €2,39 €/l
- FIZZY SOK FIZZY NARANCA 0,33 L LIMnajniže u Plodinama 0,79 €2,39 €/l
- Happy Day SOK H.D. MULTIV.RED 100% 0,2 Lnajniže u Kauflandu 0,79 €3,95 €/l
- BOCA ZA SOK 1000ML S POKLOPCEM TO 43 OFFERT.najniže u lancu Trgovina Krk 0,79 €0,79 €/l
- ALCA ZAGREB D.O.O SOK JABUKA 125 ml FRUTEKnajniže u lancu Jadranka 0,79 €6,32 €/l
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. SOK 100% GUSTI 0,2L BRIK JUICY KIDSnajniže u Kauflandu 0,79 €3,95 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O. SOK VOĆNI NAR/MAN 0,33 L JUICY KIDnajniže u Tommyju akcija 0,79 €2,39 €/l
- ISO SPORT NAPITAK ISO SPORT LIMUN GREJP GAZ. 0.5Lnajniže u Stridonu 0,79 €1,58 €/l
- JAMNICA plus d.o.o. SKY COLA ZERO 0,33L LIMnajniže u KTC-u 0,79 €2,39 €/l
- SOK NARA 0,25Lnajniže u KTC-u 0,80 €3,20 €/l
- VITAMINKA SOK NARANČA NEKTAR 50% 1L BRIK (12) VITAMINKAnajniže u Stridonu 0,80 €0,80 €/l
- VINDIJA VINDI SOK COCKTAIL CRVENO VOCE 1 Lnajniže u Stridonu 0,80 €0,80 €/l
- BEBIVITA BEBIVITA SOK OD PLOD.VOĆA 200 mlnajniže u Stridonu 0,80 €4,00 €/l
- VINDIJA D.O.O. SOK COCTAIL 1L NARANČA-JABUKA VINDInajniže u Stridonu 0,80 €0,80 €/l
- VINDIJA D.O.O. SOK COCTAIL 1L MANDARINA-NARANČAnajniže u Stridonu 0,80 €0,80 €/l