Kruh
953 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- Kruh đukin pakirani 700 gnajniže u KTC-u 1,59 €2,27 €/kg
- Kruh polubijeli pakirani 700 gnajniže u Sparu 1,59 €2,27 €/kg
- KLARA KRUH POLUBIJELI 700G PAK KLARAnajniže u Konzumu 1,59 €2,27 €/kg
- BO Kruh s više vrsta sjemenkinajniže u Lidlu 1,59 €2,27 €/kg
- LUKAČ MIROSLAV - PEKARA SIRAČ KRUH POLUBIJELI 700g PAK SIRAČnajniže u KTC-u 1,59 €2,27 €/kg
- PEKAR TOMO D.O.O. KRUH POLUBIJELI PŠENIČNI 700 g PEKARnajniže u NTL-u 1,59 €2,27 €/kg
- MLINČEK J.D.O.O. KRUH RAŽENI MIJEŠANI 700g PAK MLINČEKnajniže u KTC-u 1,59 €2,27 €/kg
- TKZ KRUH ZADARSKI BIJ PAK 650g TKZnajniže u Sparu 1,49 €2,29 €/kg
- PEKOM-REG.PEK KRUH VIKEND PAK. 650 gnajniže u Studencu 1,49 €2,29 €/kg
- GRADSKA PEKARA BJELOVAR KRUH MOSLAVAC PAK. 650 gnajniže u Studencu 1,49 €2,29 €/kg
- MARINERO KRUH MARINERO PAK 500 g KLARAnajniže u Tommyju 1,15 €2,30 €/kg
- PEKAR TOMO D.O.O. KRUH USKRŠNJI 500 g PEKARnajniže u NTL-u 1,15 €2,30 €/kg
- PRHKO D.O.O. KRUH SELJAČKI MIJEŠ.800g PAK PRHKOnajniže u KTC-u 1,85 €2,31 €/kg
- Kruh polubijeli 600 gnajniže u Sparu 1,39 €2,32 €/kg
- ŽITOPROIZVOD D.D. KRUH POLUBIJELI 600g PAK. ŽITOPROIZVODnajniže u lancu Gavranović 1,39 €2,32 €/kg
- PEKAR TOMO D.O.O. KRUH MIJEŠANI PŠENIČNI PANONSKI 600 g PEKAR TOMO REZANInajniže u NTL-u 1,39 €2,32 €/kg
- Kruh peka 900 gnajniže u Sparu 2,09 €2,32 €/kg
- Kruh peka 900 gnajniže u Sparu 2,09 €2,32 €/kg
- KRUH DOM.POLUB.PAK.REZA.600 gnajniže u Sparu 1,40 €2,33 €/kg
- KRUH PEKA PAKIRANI 700 gnajniže u Sparu 1,63 €2,33 €/kg