Kruh peka 900 g
Najniža danas
2,09 €
2,32 €/kg · u 1 lancu
u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 2,09 €2,32 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 2,09 € (2.10.)
2,09 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858887390052. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
2,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87156, 3.10.2026. (gospic budacka 100)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BABIĆ KRUH PEKA 500g PAK BABIĆnajniže u Konzumu 1,85 €3,70 €/kg
- GRADSKA PEKARA BJELOVAR KRUH ISPOD PEK. 500gnajniže u Studencu 0,85 €1,70 €/kg
- MLINAR KRUH DRNIŠ.PEK 700 gMLINARnajniže u lancu Djelo Vodice 2,25 €3,21 €/kg
- BABIĆ PEKARA PEKA 500 g BABIĆnajniže u Ribolu 1,65 €3,30 €/kg
- BABIĆ PEKARA PEKA BIJELA 500 g BABIĆnajniže u Ribolu 1,65 €3,30 €/kg
- BABIĆ PEKARA KRUH TURIST 500 gnajniže u Ribolu 1,55 €3,10 €/kg