Kruh
1.223 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- TRE MULINI TOAST KRUH CLASSIC 500gnajniže u Eurospinu 1,00 €2,00 €/kg
- DON DON TOST CLAS.500 g TOSTIĆnajniže u lancu Jadranka akcija 1,00 €2,00 €/kg
- ZAGREBAČKE PEKARNE KLARA D.D. TOST INTEGRALNI 500 g KLARAnajniže u lancu Gavranović 1,00 €2,00 €/kg
- KB NOŽ KUHINJSKI ACER ZA KRUH 32,5CM KBnajniže u Studencu akcija 1,00 €
- KRUH KUKUR.MIJEŠ.REZANI 600 gnajniže u lancu Stanic akcija 1,02 €1,70 €/kg
- MLINAR KRUH KALNIČKI 600g MLINARnajniže u lancu Djelo Vodice 1,02 €1,70 €/kg
- BABIĆ-REG.PEK KRUH SELJAK MALI 600G BABIĆnajniže u Studencu 1,02 €1,70 €/kg
- BABIĆ-REG.PEK KRUH SELJAK MALI PAK 600G BABIĆnajniže u Studencu 1,02 €1,70 €/kg
- PEKAR TOMO D.O.O. KRUH MINHENSKI REZANI MIJEŠANI 600 g PEKAR TOMOnajniže u Bosi 1,02 €1,70 €/kg
- MLINAR KRUH POLUBIJELI 700g MLINARnajniže u Konzumu 1,04 €1,49 €/kg
- KLARA KRUH POLUBIJELI 700g KLARAnajniže u Konzumu 1,04 €1,49 €/kg
- Žitoproizvod KRUH POLUBIJELI PAKIRANI 700 gnajniže u Sparu 1,04 €1,49 €/kg
- S-BUDGET Kruh bijeli S Budget 700 gnajniže u Sparu 1,04 €1,49 €/kg
- S-BUDGET Kruh polubijeli S Bud.700 gnajniže u Sparu 1,04 €1,49 €/kg
- BABIĆ PEKARA KRUH POLUB.700 g BABIĆnajniže u Konzumu 1,04 €1,49 €/kg
- BABIĆ KRUH BIJELI 500G BABIĆnajniže u Konzumu 1,05 €2,10 €/kg
- Tastino Miješani pšenični kruhnajniže u Lidlu akcija 1,05 €2,10 €/kg
- KLARA-REG. I CENT.PEK KRUH POLUBIJELI ZP KLARA 700gnajniže u Studencu 1,05 €1,50 €/kg
- PEKAR TOMO D.O.O. KRUH PŠEN. POLUB. REZANI 500 g PEKARnajniže u NTL-u 1,05 €2,10 €/kg
- PEKAR TOMO D.O.O. KRUH OBITELJSKI BIJELI 700g PEKAR TOMOnajniže u NTL-u 1,05 €1,50 €/kg