KRUH POLUBIJELI ZP KLARA 700g
Najniža danas
1,05 €
1,50 €/kg · u 1 lancu
u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenac 1,05 €1,50 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 1,05 € (3.10.)
1,05 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03856016907126
- Studenac
-
1,05 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KLARA KRUH POLUBIJELI 500g PAK KLARAnajniže u Sparu 0,74 €1,48 €/kg
- KLARA, ZAGREB KRUH POLUBIJELI 500G,KLARAnajniže u lancu Vrutak 0,75 €1,50 €/kg
- ZAGREBAČKE PEKARNE KLARA D.D. KRUH POLUBIJELI 500 g KLARA PAK.najniže u Stridonu 1,19 €2,38 €/kg
- KLARA-REG. I CENT.PEK KRUH POLUBIJELI ZP KLARA 500g NAR.najniže u Studencu 1,49 €2,98 €/kg