Kruh
953 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- Tastino Hrskavi kruh SK5najniže u Lidlu 1,29 €5,16 €/kg
- S-BUDGET HRSKAVI KRUH S.B.SEZAM 250gnajniže u Sparu 1,29 €5,16 €/kg
- TRE MULINI KRUH ZA SENDVIČE 250gnajniže u Eurospinu 1,29 €5,16 €/kg
- ALPENSPITZ INTEGRALNI KRUH S 4 ŽITARICE 400gnajniže u Eurospinu 1,29 €3,23 €/kg
- TRE MULINI KRUH S INTEGRALNIM BRAŠNOM 350gnajniže u Eurospinu 1,29 €3,69 €/kg
- PAN CARRE KRUH BAULETTO BIANCO 400g GRISSITALIAnajniže u NTL-u 1,29 €3,91 €/kg
- K-Classic KLC.Raženi kruh iz cijelog zrna 500 gnajniže u Kauflandu 1,29 €2,58 €/kg
- ALPENSPITZ RAŽENI MIJEŠANI KRUH 500gnajniže u Eurospinu 1,29 €2,58 €/kg
- TRE MULINI TOAST KRUH BUTTER 500gnajniže u Eurospinu akcija 1,29 €2,58 €/kg
- ALPENSPITZ RAŽENI MIJEŠANI KRUH 500gnajniže u Eurospinu 1,29 €2,58 €/kg
- K- Classic KLC.Raž. kruh sa sjem.sunco.500 gnajniže u Kauflandu 1,29 €2,58 €/kg
- PODRAVKA d.d. KOPRIVNICA KRUH PLANINSKI KUKURUZNI 500g ZLATO POLJnajniže u KTC-u 1,29 €2,58 €/kg
- PIK RIJEKA - PEKARSTVO NETO NETO KRUH BIJELI REZANI PAKIRANI 500 Gnajniže u Plodinama 1,29 €2,58 €/kg
- PIK RIJEKA - PEKARSTVO NETO NETO KRUH POLUBIJELI REZANI PAKIRANI 500 Gnajniže u Plodinama 1,29 €2,58 €/kg
- DERGEZ D.O.O. PODRAVSKE SESVETE KRUH BIJELI 500g DERGEZ PAKnajniže u KTC-u 1,29 €2,58 €/kg
- GRISSITALIA SRL TOST INTEGRALNI 400 g GRISSITALIAnajniže u NTL-u 1,29 €3,23 €/kg
- GRISSITALIA SRL TOST DURUM 400 g GRISSITALIAnajniže u Tommyju 1,29 €3,23 €/kg
- PRHKO D.O.O. KRUH KRIŽEVAČKI RAŽENI 400g REZ.PAK.PRHKnajniže u KTC-u 1,30 €3,25 €/kg
- GRADSKA PEKARA BJELOVAR PEČ. KRUH GRAHAM 400 gnajniže u Studencu 1,30 €3,25 €/kg
- K-Classic KLC.Knedle od kruha 6kom 200 gnajniže u Kauflandu 1,30 €6,50 €/kg