Alkohol
6.597 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- APERITIVO LIKER APERITIVO 1lnajniže u Konzumu 0,20 €0,20 €/l
- Mozart Mozart Liker bij.čok.s jagodom15% 0,5Lnajniže u Konzumu 0,20 €0,40 €/l
- Incanto Incanto liker trava 0,50 lnajniže u Konzumu 0,20 €0,40 €/l
- MARASCHINO MARASKA 0 ,7 l LIKERnajniže u Konzumu 0,20 €0,29 €/l
- BADEL DOMAĆI 0.20 (12) BADEL (2021)najniže u Konzumu 0,20 €1,00 €/l
- FIRE & ICE VODKA PLATINUM 0.7L F&Inajniže u Konzumu 0,20 €0,29 €/l
- GIN TONIC G&J 0,25 Lnajniže u Konzumu 0,20 €0,80 €/l
- STAROPRAMEN AMBAL BOCA 500 ml STAROPRAM.PIVnajniže u Bosi 0,21 €0,42 €/l
- HEINEKEN PIVO HEINEKEN 0.25(24)- DESORTIRAN I UGAŠEN ARTIKLnajniže u Stridonu 0,27 €1,08 €/l
- PIVOVARA MEDVEDGRAD D.O.O. PIVO BOŽIĆNO 0,5 L BOCAnajniže u Kauflandu 0,30 €0,60 €/l
- Union Union Pivo Radler Isot.lim.0% 0,5L PBnajniže u Kauflandu 0,42 €0,84 €/l
- CARLSBERG CROATIA D.O.O PIVO PAN RADLER BRESKVA-ĐUMBIR 0,5L POV. BOCAnajniže u Kauflandu 0,49 €0,98 €/l
- KOTANYI ZAČIN ZA KUHANO VINO 35 g KOTANYInajniže u Studencu akcija 0,50 €14,29 €/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O LIKER VIŠNJEVAC AMARENA 0,1Lnajniže u Studencu akcija 0,50 €5,00 €/l
- GIN EMPIRE 0,10 Lnajniže u Konzumu 0,50 €5,00 €/l
- STRIDON N-*PIVO SARAJEVSKO 0.50L PREMIUM -12/1- 4.9%ALC BOCAnajniže u Stridonu 0,58 €1,16 €/l
- SARAJEVSKO PIVO PIVO SARAJEVSKO SVIJETLO 4,9% 0,33L (20) POVnajniže u Stridonu 0,59 €1,79 €/l
- Argus Bezalkoholno pivonajniže u Lidlu 0,59 €1,18 €/l
- Argus Bezalkoholno pivonajniže u Lidlu 0,59 €1,18 €/l
- BEST BRAU .PIVO BEST BRAU LAGER 8x500mlnajniže u Eurospinu akcija 0,59 €1,18 €/l