Bezalkoholno pivo
Najniža danas
0,59 €
1,18 €/l · u 1 lancu
u Lidlu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 0,59 €1,18 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 0,59 € (3.10.)
0,59 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04304493257146. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
0,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- STAROČEŠKO PIVO STAROČEŠKO 0.0% 0.5 L LIMnajniže u lancu Djelo Vodice 1,49 €
- CARLSBERG CROATIA D.O.O PIVO PAN BEZALK. 0,5L POV.BOCAnajniže u Ribolu 0,84 €
- Osječko Osječko Pivo radler crno bezalk.0,5L LIMnajniže u Kauflandu 1,05 €2,10 €/l
- PAN PIVO PAN 500 ml BEZALK.POV.STnajniže u lancu Vrutak 1,25 €2,50 €/l
- BAVARIA PIVO BAVARIA BEZALK 0.5L LIMnajniže u Ribolu 1,52 €
- Argus Bezalkoholno pivonajniže u Lidlu 0,59 €1,18 €/l