GALBANI GRANA PADANO 60g
Lowest today
€1.59
€26.50/kg · in 2 chains
at Dukat
Average
€1.90 2 chains
Highest
€2.20 at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Sep to 3 Oct
By chain
- Dukat €1.59€26.50/kg
- Boso €2.20€36.67/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 6 days we hold: €1.59 (3 Oct)
€1.59
28 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 18000430396376. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Dukat
-
€1.59 (+0%)
Source: Dukat price list, store 730001, 3 Oct 2026 (dolac-2, zagreb)
- Boso
-
€2.20 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- GALBANI SIR GRANA PADANO 200 g GALBANIlowest at Plodine €4.69€23.45/kg
- DUKAT D.D. SIR GRANA PADANO 100 g GALBANIlowest at Tommy promotion €2.55€25.50/kg
- DUKAT mliječna industrija d.d. SIR GRANA PADANO 60g GALBANIlowest at Dukat €1.59€26.50/kg
- GALBANI GRANA PADANO DOP 200glowest at Dukat €5.59€27.95/kg