GEL NIVEA 500 ml CREME SOFT ZA T
Lowest today
€5.49
€10.98/l · in 2 chains
at Boso
Average
€6.39 2 chains
Highest
€7.29 at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Bosopromotion €5.49€10.98/l
- Trgocentar €7.29€14.58/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €5.49 (3 Oct)
€5.49
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 09005800223148. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€5.49; promotion started before our records (-17%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Trgocentar
-
€7.29 (+3%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Other sizes
- NIVEA GEL NIVEA 250 ml TUŠ.CREME SOFlowest at Boso €2.99€11.96/l
- NIVEA GEL TUŠ NIVEA CREME SOFT 500MLlowest at Lidl €3.29€6.58/l
- NIVEA NIVEA GEL 750 ML CREME SOFT XXLlowest at Plodine promotion €3.99€5.32/l
- Nivea GEL TUŠ.NIVEA SOFT 250 mllowest at Kaufland promotion €1.49€5.96/l
- NIVEA GEL TUŠ NIVEA CREME SOFT REF 500 mllowest at Kaufland €5.69€11.38/l
- NIVEA NIVEA GEL ZA TUŠ. CREME SOFT 250 mllowest at Stridon €2.99€11.96/l