Persil Dete.za rub.Ex.Fres.Sil.50pr2,25L
Lowest today
€17.99
€8.00/l · in 1 chain
at Kaufland
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €17.99€8.00/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 8 days we hold: €17.99 (3 Oct)
€17.99
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 09000101598599. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€17.99 (-14%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PERSIL DET PERSIL FBS 2.475kg=45PRlowest at Plodine €13.99€5.65/kg
- PERSIL PERSIL 990 G 18 PRANJA POWER EXPERT SILANlowest at NTL €2.99€3.02/kg
- Persil DET.PERSIL FRESHNESS 2,7 Llowest at Ribola promotion €12.99€4.81/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA RUBLJE POWDER FBS 3,96 kg 72 PRANJA LC1 BOX PERSILlowest at Studenac promotion €14.49€3.66/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA RUBLJE POWDER FBS 1,98 kg 36 PRANJA PERSILlowest at Kaufland €9.99€5.05/kg
- PERSIL DET PERSIL FBS 6.05 kg=110PRlowest at Kaufland €19.99€3.30/kg