DET. PERWOLL BLOSSOM 2970 ml
Lowest today
€16.49
€5.55/l · in 2 chains
at Ribola
Average
€16.59 2 chains
Highest
€16.68 at Studenac
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €16.49€5.55/l
- Studenac €16.68€5.62/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €16.49 (3 Oct)
€16.49
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 09000101576108. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Ribola
-
€16.49 (+0%)
Source: Ribola price list, store 057, 3 Oct 2026 (Mostarska 34 Split)
- Studenac
-
€16.68
Source: Studenac price list, store T856, 3 Oct 2026 (Trg dr. Franje Tuđmana 1, SLUNJ)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PERWOLL 1,98 l BLOSS OMlowest at Studenac promotion €6.00€3.03/l
- PERWOLL PERWOLL BLOSSOM 3 L 60 PRANJAlowest at Kaufland €6.99€2.33/l
- PERWOLL DET PERWOLL BLOSSOM 1L=20PRlowest at Konzum €4.00€4.00/l
- PERWOLL DET PERWOLL BLOSSOM 2X3.75 Llowest at Kaufland €22.99€3.07/l
- PERWOLL DET PERWOLL BLOSSOM 3.75 L=75PRlowest at KTC €13.49€3.60/l
- PERWOLL PERWOLL 4,4 L BLOSSOM 80 PRlowest at Plodine €12.99€2.95/l