DET. PERSIL GEL LAV. 44wl 1,988 l
€15.29
€7.72/l · in 3 chains
at Ribola
Average
€17.59 3 chains
Highest
€19.99 at Studenac
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €15.29€7.72/l
- Tommy €17.49€8.83/l
- Studenacpromotion €19.99€10.06/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 09000101566840. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Ribola
-
€15.29 (+0%)
Source: Ribola price list, store 057, 3 Oct 2026 (Mostarska 34 Split)
- Tommy
-
€17.49 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10175, 3 Oct 2026 (KRALJA TOMISLAVA 7, DUBROVNIK)
- Studenac
-
€19.99; promotion started before our records
Source: Studenac price list, store 1042, 3 Oct 2026 (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PERSIL DET PERSIL GEL LAVENDER 0.9L=20PRlowest at Kaufland €4.49€4.99/l
- PERSIL PERSIL GEL 3,6 l LAVANDER 80WLlowest at Tommy promotion €16.99€4.72/l
- PERSIL GEL 1 l LAVAN DA 20WLlowest at Studenac promotion €4.49€4.49/l
- PERSIL DET PERSIL GEL LAVENDER 2.70L=60PRlowest at Studenac promotion €10.00€3.70/l
- Henkel Persil Gel za pranje rublja Colorlowest at Tommy promotion €9.49€5.27/l
- PERSIL GEL 3,96 l LA VENDER 88WLlowest at Tommy promotion €12.99€3.28/l