PERWOLL 2,88 l BLACK
€2.65
€0.92/l · in 4 chains
at Tommy
Average
€8.76 4 chains
Highest
€11.37 at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommypromotion €2.65€0.92/l
- Djelo Vodice €9.95€3.45/l
- Ribola €11.08€3.85/l
- Trgocentar €11.37€3.95/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 09000101540338. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€2.65; promotion started before our records (-82%)
Source: Tommy price list, store 10314, 3 Oct 2026 (LOKUNJE 3, NOVALJA)
- Djelo Vodice
-
€9.95 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Ribola
-
€11.08 (+0%)
Source: Ribola price list, store 057, 3 Oct 2026 (Mostarska 34 Split)
- Trgocentar
-
€11.37 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P100, 3 Oct 2026 (VRANKOVEC SV KRIZ ZACRETJE)
Other sizes
- PERWOLL 1,98 l BLACKlowest at Tommy promotion €4.19€2.12/l
- PERWOLL DET PERWOLL BLACK 1L=20PRlowest at Konzum €4.00€4.00/l
- AWT-HENKEL LHCD DET. PERWOL CAPS BLACK 21wl 0,28 kglowest at Studenac promotion €3.00€10.71/kg
- PERWOLL PERWOLL 2X3,75 L BLACKlowest at Kaufland €22.99€3.07/l
- PERWOLL CAP.18WL BLA CK R&Clowest at Tommy promotion €1.99
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA RUBLJE BLACK 3 L 60 PRANJA PERWOLLlowest at Studenac promotion €9.98€3.33/l