Signal Pasta za zube White Now 75 ml
€2.97
€39.60/l · in 6 chains
at Stridon
Average
€4.11 6 chains
Highest
€4.55 at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €2.97€39.60/l
- Kaufland €4.19€55.87/l
- Plodine €4.19€55.87/l
- Vrutak €4.29€57.20/l
- Konzum €4.49€56.12/l
- Spar €4.55€60.67/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08717644461068. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€2.97 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.38, 3 Oct 2026 (Trg Kralja Tomislava 31, Molve)
- Kaufland
-
€4.19 (+0%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
€4.19
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Vrutak
-
€4.29 (+0%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Konzum
-
€4.49 (+6%)
Source: Konzum price list, store 0010, 3 Oct 2026 (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Spar
-
€4.55 (+6%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- SIGNAL SIGNAL Z.P. WHITE NOW 3U1 ORIGINAL 75 MLlowest at Kaufland €4.99€66.53/l
- SIGNAL SIGNAL ZUBNA PASTA 75 ML SENSITIVE WHITElowest at Plodine €2.09€27.87/l
- SIGNAL ZP SIGNAL WHITE NOW 3IN1 75 mllowest at Kaufland €4.99€66.53/l
- SIGNAL SIGNAL Z.P. WHITE NOW 3U1 WHITE BOOST 75 MLlowest at Kaufland €4.99€66.53/l