1L KIKKOMAN SOJA UMAK
Lowest today
€49.50
€8.25/l · in 1 chain
at Metro
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 2 Aug to 3 Oct
By chain
- Metro €49.50€8.25/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €49.50 (2 Oct)
€49.50
2 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 08715035110823. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Metro
-
€49.50 (+0%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KIKKOMAN UMAK OD SOJE DISPENSER 150 ML KIKKOMANlowest at Plodine €5.09€33.93/l
- KIKKOMAN UMAK SOJA 250ML KIKOMANlowest at Jadranka €4.49€17.96/l
- KIKKOMAN 1L KIKKOMAN SOJA UMAKlowest at Metro €8.25€8.25/l
- KIKKOMAN 5L KIKKOMAN SOJA UMAK BIBlowest at Metro €26.45€5.29/l
- KIKKOMAN UMAK SOJA KIKKOMAN 0.5Llowest at Studenac promotion €3.50€7.00/l
- Kikkoman Kikkoman- Wok umak 250mllowest at KTC €3.99€15.96/l