B&J JAG.CHE.465 ml
€8.79
€18.90/l · in 4 chains
at Plodine
Average
€8.87 4 chains
Highest
€8.99 at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €8.79€18.90/l
- Spar €8.79€18.90/l
- Ribola €8.89€19.12/l
- Konzum €8.99€19.13/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08711327374126. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Plodine
-
€8.79
Source: Plodine price list, store 013, 3 Oct 2026 (VRH MARTINSCICE 69D, KOSTRENA)
- Spar
-
€8.79 (+0%)
Source: Spar price list, store 8702, 3 Oct 2026 (zagreb jankomir 33.)
- Ribola
-
€8.89 (+10%)
Source: Ribola price list, store 057, 3 Oct 2026 (Mostarska 34 Split)
- Konzum
-
€8.99 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0626, 3 Oct 2026 (M. VLAŠIĆA 20, POREČ)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- METRO CHEF 1KG MC JAGODA BIJELAlowest at Metro €10.49€10.49/kg
- BOMB.JAG.KUPIN.120 g BAZOOKA CHEWSlowest at Ribola €2.79€23.25/kg
- TETA FRIDA BAR CHEESECAKE JAGODA 44 G TETA FRIDAlowest at Plodine €1.51€34.32/kg
- AJAX DISTRIBUCIJA D.O.O. BOMBON JUICY DROP CHEWS 67 glowest at Konzum €1.50€21.43/kg
- WBB WORLD BEST BRANDS LTD PROTEIN BAR JAGODA CHEESECAKE 60 g (2x30g) BW ACTIVElowest at NTL €1.89€31.50/kg
- RICE UP PLOČ ZOB JAG CHE BEZ DOD Š 70 g R UPlowest at Konzum €1.79€25.57/kg