Old Spice Dezodor.sprej Captain250ml
€5.99
€23.96/l · in 7 chains
at Konzum
Average
€7.38 7 chains
Highest
€8.69 at KTC
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzumpromotion €5.99€23.96/l
- Spar €6.49€25.96/l
- Kaufland €7.49€29.96/l
- Plodine €7.49€29.96/l
- Tommy €7.49€29.96/l
- Vrutak €7.99€31.96/l
- KTC €8.69€34.76/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08700216875714. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€5.99; promotion started before our records (-20%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Spar
-
€6.49 (+0%)
Source: Spar price list, store 8701, 3 Oct 2026 (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Kaufland
-
€7.49 (+0%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
€7.49
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
€7.49
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
€7.99 (+0%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- KTC
-
€8.69
Source: KTC price list, store PJ44, 3 Oct 2026 (PAVLA RADICA 46 A POZEGA)
Other sizes
- Old Spice Deo Spray Deep Sea 250MLlowest at Lidl €4.99€19.96/l
- OLD SPICE OLD SPICE 250 ML SPRAY WHITE WHATERlowest at Djelo Vodice €3.09€7.72/l
- Old Spice Old Spice Dezodor.sprej Rockstar150mllowest at Tommy promotion €1.99€13.27/l
- OLD SPICE DEO OLD SPICE OASIS 150mllowest at Jadranka promotion €2.99€19.93/l
- OLD SPICE DEO OLD SPICE WOLF 150mllowest at Jadranka promotion €2.99€19.93/l
- ORBICO D.O.O. DEO SPREJ WHITEWATER 150ml OLD SPICElowest at Djelo Vodice €2.99€23.92/l