Head&Shoulders Šampon i balz.citrus330ml
€3.19
€9.67/l · in 2 chains
at Spar
Average
€4.94 2 chains
Highest
€6.69 at Kaufland
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion.
Sign in by e-mail, no password.
By chain
- Spar €3.19€9.67/l
- Kaufland €6.69€20.27/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- HEAD AND SHOULDERS ŠAMPON 330 ml H&S 2IN1 APPLElowest at Spar promotion €3.09€9.36/l
- HEAD AND SHOULDERS ŠAMPON 250 ml H&S 2IN1 MENTHOLlowest at Tommy promotion €2.49€9.96/l
- HEAD&SHOULDE ŠAMPON H&S 2IN1 CLASSIC CLEAN 330 mllowest at Spar promotion €3.09€9.36/l
- HEAD SHOULDERS H S 330ML 2U1 SMOOTH SILKYlowest at Spar promotion €3.09€9.36/l
- Head&Shoulders ŠAMP.H&S 2U1 CLASSIC C.250 mllowest at Jadranka promotion €2.79€11.16/l
Sources by chain
GTIN 08700216304733. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Spar
-
€3.19 (-48%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Kaufland
-
€6.69 (+0%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
The price history starts once we hold two days of price lists.