VOĆNE KARAMELE MIX 170g
Lowest today
€1.29
€7.59/kg · in 2 chains
at Boso
Average
€1.31 2 chains
Highest
€1.33 at KTC
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Bosopromotion €1.29€7.59/kg
- KTC €1.33€7.82/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.29 (3 Oct)
€1.29
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08690997163189. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€1.29; promotion started before our records (-24%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- KTC
-
€1.33
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
Other sizes
- Fritt Voćne karamele SK22lowest at Boso promotion €0.79€11.29/kg
- HURIKAN D.O.O. BOM.FRUTTY MIX VOĆNE KARAMELE 6,7 g HURIKANlowest at NTL €0.08€11.94/kg
- Fritt Voćne karamele SK22lowest at Boso promotion €0.79€11.29/kg
- DUPIN D.O.O. BOMBONI VOĆNE KARAMELE MIX 35 g FRITTlowest at NTL €0.81€23.14/kg
- Fritt Fritt Karamela voćni Mix 350glowest at Kaufland promotion €3.69€10.54/kg