SNACK RIŽA 100 g NATUREL
€1.09
€10.90/kg · in 9 chains
at Stridon
Average
€1.66 9 chains
Highest
€1.99 at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €1.09€10.90/kg
- Vrutak €1.45€14.50/kg
- Jadranka €1.54€15.40/kg
- Plodine €1.66€16.60/kg
- Ribola €1.71€17.10/kg
- Djelo Vodice €1.74€17.40/kg
- Konzum €1.89€18.90/kg
- Tommy €1.89€18.90/kg
- Trgocentar €1.99€19.90/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08606012163140. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€1.09 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.09, 3 Oct 2026 (Trg S.Radića 14, Virje)
- Vrutak
-
€1.45 (+0%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Jadranka
-
€1.54 (+0%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Plodine
-
€1.66
Source: Plodine price list, store 050, 3 Oct 2026 (BARTOLA KASICA 7, RIJEKA)
- Ribola
-
€1.71 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Djelo Vodice
-
€1.74 (+3%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Konzum
-
€1.89 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Tommy
-
€1.89 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
€1.99 (-6%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- NATUREL SNACK RIŽA LAN SUNCO.100 g NATlowest at Vrutak €1.59€15.90/kg
- NATUREL SNACK RIŽA PROSO 100 g NATURELlowest at Vrutak €1.49€14.90/kg
- SPAR Natur*pur SNACK NAT.PUR EKSP.RIŽA 100 glowest at Spar €1.99€19.90/kg
- NATUREL SNACK RIŽA CHIA QUINOA 100 g Nlowest at Konzum €1.89€18.90/kg
- NATUREL SNACK RIŽA SEZAM 100 g NATURELlowest at Vrutak €1.49€14.90/kg
- KREKER RIŽA 100 g NATURAL ULTRAlowest at Djelo Vodice €0.79€7.90/kg