KANTA S POKLOPCEM 18 l
Lowest today
€5.71
€0.32/l · in 1 chain
at Stridon
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €5.71€0.32/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €5.71 (3 Oct)
€5.71
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08606005500426. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€5.71 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.26, 3 Oct 2026 (143.Domobranske pukovnije bb, Plaški)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- BRODPLAST KANTA 10 L PVC SA POKL.834lowest at Studenac promotion €2.50€0.25/l
- KANTA S POKLOPCEM 7 l OFFERT.lowest at Stridon €2.92€0.42/l
- KANTA S POKLOPCEM 10 l OFFERT.lowest at Stridon €3.25€0.33/l
- KANTA S POKLOPCEM 5 l OFFERTISSIMAlowest at Stridon €1.99€0.40/l
- KANTA S POKLOPCEM 40 L ZEUSS OFFERTISSIMAlowest at Stridon €8.89€0.22/l
- KANTA S POKLOPCEM 6.2 l KLIK-KLAK OFFERTISSIMAlowest at Stridon €3.18€0.51/l