SOK PEPSI 1,5 L
Lowest today
€1.36
€0.91/l · in 1 chain
at Studenac
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenac €1.36€0.91/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 9 days we hold: €1.36 (3 Oct)
€1.36
25 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08606003341229
- Studenac
-
€1.36
Source: Studenac price list, store 1042, 3 Oct 2026 (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- AWT INTERNATIONAL D.O.O SOK PEPSI COLA 2L PETlowest at Studenac promotion €1.59€0.80/l
- PEPSICO SOK PEPSI COLA 0,33 L LIMlowest at Plodine €0.96€2.91/l
- PEPSICO SOK PEPSI 4X 0,25 L LIMlowest at Plodine €3.31€3.31/l
- PEPSI GAZ PIĆE PEPSI BEZ ŠEĆERA 0.33 l LIMlowest at Spar promotion €0.84€2.55/l
- PEPSICO SOK PEPSI MAX LIMETA 0,33 Llowest at Vrutak €0.85€2.58/l
- PEPSI SOK PEPSI COLA 0.33L LIMlowest at Gavranović €0.79€2.39/l