BOMB.KAVABON 40 g
€0.55
€13.75/kg · in 4 chains
at Konzum
Average
€0.57 4 chains
Highest
€0.59 at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €0.55€13.75/kg
- Ribola €0.55€13.75/kg
- Djelo Vodice €0.59€14.75/kg
- Stridon €0.59€14.75/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08605073300372. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€0.55 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Ribola
-
€0.55 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Djelo Vodice
-
€0.59
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Stridon
-
€0.59 (-14%)
Source: Stridon price list, store Prod.17, 3 Oct 2026 (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- KAVABON BOMBON KAVABON VREĆ 80glowest at Konzum €0.73€9.12/kg
- FIDELIUS DISTRIBUCIJA D.O.O BOMBON ROLICA 40 g KAVABONlowest at Stridon €0.53€13.25/kg
- FIDELIUS DISTRIBUCIJA D.O.O BOMBON 80 G KAVABONlowest at NTL €0.69€8.62/kg
- DOLCIANDO BOMBONI OKUS KAVA 100glowest at Eurospin €0.99€9.90/kg
- KOPENEX PLUS D.O.O. BOMBON TVRDI KAVA 90glowest at NTL €0.99€11.00/kg