KVASAC SUHI 10 g
€0.34
€34.00/kg · in 3 chains
at Ribola
Average
€0.44 3 chains
Highest
€0.49 at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €0.34€34.00/kg
- Djelo Vodice €0.49€49.00/kg
- Stanic €0.49€49.00/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08600947081913. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Ribola
-
€0.34 (+0%)
Source: Ribola price list, store 057, 3 Oct 2026 (Mostarska 34 Split)
- Djelo Vodice
-
€0.49 (+26%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Stanic
-
€0.49 (+0%)
Source: Stanic price list, store 149, 3 Oct 2026 (BJELOVAR 2)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PODRAVKA D.D. INSTANT SUHI KVASAC 7 g 4+1GRATISlowest at Stridon €1.95€278.57/kg
- DORA SUHI KVASAC DORA 500 g (20)lowest at Stridon €2.92€5.84/kg
- DIGO KVASAC SUHI 7g DIGOlowest at Dukat €0.56€80.00/kg
- KVASAC DI-GO INS.SUH.PEK.125 glowest at Dukat €1.69€13.52/kg
- DR OETKER KVASAC SUHI 7g DR OETKERlowest at KTC €0.43€43.00/kg
- DOLCELA KVASAC INSTANT 450 g DOLCELAlowest at Studenac promotion €2.50€5.56/kg