PIVO N.B. CARLSBERG 0,33 l
€1.44
€4.36/l · in 4 chains
at KTC
Average
€1.49 4 chains
Highest
€1.59 at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- KTC €1.44€4.36/l
- Vrutak €1.45€4.39/l
- Studenac €1.49€4.52/l
- Djelo Vodice €1.59€4.82/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08600331002661. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- KTC
-
€1.44
Source: KTC price list, store PJ48, 3 Oct 2026 (ZAGREBACKA 48 VRBOVEC)
- Vrutak
-
€1.45 (+3%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Studenac
-
€1.49
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Djelo Vodice
-
€1.59 (+7%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- CARLSBERG PIVO CARLSBERG 20L BAČVA MODULAR n.a.lowest at Stridon €67.85€3.39/l
- CARLSBERG CROATIA D.O.O. PIVO BUDWEISER 0,5L LIM.lowest at KTC €1.65€3.30/l
- CARLSBERG CROATIA D.O.O. PIVO GRIMBERGEN DOUBLE AMBRE 0,33 L NEP. BOCA CARLlowest at KTC €2.25€6.82/l
- CARLSBERG-PIVO PIVO BUDWEISER NP 0,33 llowest at Studenac €1.35€4.09/l
- CARLSBERG-PIVO PIVO BUDWEISER 0,33 llowest at Studenac €1.45€4.39/l
- BUDWEISER PIVO BUDWEISER PREMIUM 0.5L PB CARLSBERGlowest at Stridon €1.23€2.46/l