KEKS PLAZM 300 g MLJEVENI
€3.09
€10.30/kg · in 3 chains
at Vrutak
Average
€3.28 3 chains
Highest
€3.49 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Sep to 3 Oct
By chain
- Vrutak €3.09€10.30/kg
- Boso €3.26€10.87/kg
- Trgovina Krk €3.49€11.63/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08600043016123. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Vrutak
-
€3.09 (+3%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Boso
-
€3.26 (+0%)
Source: Boso price list, store 2414, 3 Oct 2026 (BOŠNJACI 88, Ivankovo)
- Trgovina Krk
-
€3.49
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- BAMBI KEKS MLJEVENI PLAZMA 300glowest at Stridon €1.66€5.53/kg
- PLAZMA 2KG PLAZMA MLJEVENI KEKSlowest at Metro €19.48€9.74/kg
- PLAZMA 2KG PLAZMA MLJEVENI KEKSlowest at Metro €77.90€9.74/kg
- PLAZMA 300G PLAZMA MLJEVENI KEKSlowest at Metro €49.60€10.33/kg
- PLAZMA 300G PLAZMA MLJEVENI KEKSlowest at Metro promotion €42.00€10.00/kg
- BAMBI KEKS MLJEVENI PLAZMA 480 glowest at Konzum €3.00€6.25/kg