DOBRA ZOB.KAŠA 2GO ČOK 45 g
€0.55
€11.00/kg · in 8 chains
at KTC
Average
€0.78 8 chains
Highest
€0.94 at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- KTC €0.55€11.00/kg
- NTL €0.59€13.11/kg
- Studenacpromotion €0.59€13.11/kg
- Konzum €0.89€17.80/kg
- Plodine €0.89€19.78/kg
- Ribola €0.89€19.78/kg
- Tommy €0.89€19.78/kg
- Trgocentar €0.94€20.89/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08595054908829. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- KTC
-
€0.55
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- NTL
-
€0.59
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Studenac
-
€0.59; promotion started before our records
Source: Studenac price list, store 1042, 3 Oct 2026 (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Konzum
-
€0.89 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0203, 3 Oct 2026 (ILICA 288, ZAGREB)
- Plodine
-
€0.89
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
€0.89 (+0%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
€0.89
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
€0.94 (+0%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- DOBRA ZOBENA KASA RIZINA KASA COKOLADA BANANA 50 G DOBRAlowest at Kaufland promotion €0.59€11.80/kg
- DOBRA KAŠA ZOB ČOK 65g DOBRAlowest at Kaufland promotion €0.53€8.15/kg
- DOBRA KAŠA ZOB ČOK 4X65g DOBRAlowest at Kaufland promotion €1.79€6.88/kg
- BIO PLOD D.O.O. DOBRA RIŽINA KAŠA ČOKO. 50 glowest at Kaufland promotion €0.59€11.80/kg
- DOBRA ZOBENA KASA ZOBENA KASA LJESNJAK COKOLADA 65 G BIOPLODlowest at Kaufland promotion €0.59€9.08/kg
- DOBRA KAŠA ZOB ČOKOLAD XXL 5/1 325 g DOBRAlowest at Konzum €2.75€8.33/kg