HRANA ZA STER.MAČKE ONE 800 g
€4.00
€5.00/kg · in 3 chains
at Konzum
Average
€5.46 3 chains
Highest
€6.79 at Trgovina Krk
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzum €4.00€5.00/kg
- Spar €5.59€6.99/kg
- Trgovina Krk €6.79€8.49/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08445290246813. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€4.00 (-30%)
Source: Konzum price list, store 0233, 3 Oct 2026 (DR. FRANJE TUĐMANA 108, JASTREBARSKO)
- Spar
-
€5.59 (+0%)
Source: Spar price list, store 8702, 3 Oct 2026 (zagreb jankomir 33.)
- Trgovina Krk
-
€6.79
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- NESTLE PURINA HRANA ZA MACKE 450 G BOGATA GOVEDINOM STERILCAT ONElowest at Plodine promotion €2.79€6.20/kg
- One HRA.ZA MAČ.ONE STERI.LOS.750 glowest at Spar €5.59€7.45/kg
- ONE ONE SM STERIL GOVEDINA 750 glowest at Plodine promotion €3.98€4.97/kg
- One HRANA ZA STERI.MAČKE ONE 750 glowest at Kaufland €3.99€5.32/kg
- ONE DUAL ONE NATURE STERILIZED 750glowest at Plodine promotion €3.99€5.32/kg
- NESTLE PURINA HRANA ZA MACKE LOSOS/MRKVA STERILCAT 85 G ONElowest at Kaufland promotion €0.70€8.24/kg