BOKAL STAKLO 1l
Lowest today
€3.53
€3.53/l · in 2 chains
at Stridon
Average
€3.76 2 chains
Highest
€3.99 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €3.53€3.53/l
- Gavranović €3.99€3.99/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €3.53 (3 Oct)
€3.53
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08435476269811. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€3.53 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.20, 3 Oct 2026 (Antuna Pavičića 2, Kostajnica)
- Gavranović
-
€3.99
Source: Gavranović price list, store 299, 3 Oct 2026 (Primorska 5, KARLOVAC)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- BOKAL TAVERNA 0.5L 80101 PENAVAlowest at Stridon €1.69€3.38/l
- OFFERTISSIMA D.O.O. BOKAL 1L STAKLOlowest at Stridon €4.19€4.19/l
- BOKAL STAKLO 1000ml OFFERTISSIMAlowest at Stridon €3.29€3.29/l
- BOKAL STAKLO 1350 ML OFFERTlowest at Stridon €2.79€2.07/l
- BOKAL STAKLO 1700 mL OFFERTISSIMAlowest at Stridon €4.45€2.62/l
- BOKAL STAKLO 1.5L OFFERTISSIMAlowest at Stridon €3.32€2.21/l