ZDJELA PLASTIČNA 0.6 l OFFERT.
Lowest today
€1.33
€2.22/l · in 1 chain
at Stridon
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €1.33€2.22/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.33 (3 Oct)
€1.33
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08429429168252. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€1.33 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.71, 3 Oct 2026 (Križpolje 8e, Križpolje)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ZDJELA PLASTIČNA OFFERTISSIMAlowest at Stridon €2.39
- ZDJELA PLASTIČNA OFFERTISSIMAlowest at Stridon €3.79
- ZDJELA PLASTIČNA 2L OFFERTISSIMAlowest at Stridon €1.79€0.90/l
- ZDJELA PLASTIČNA 3L OFFERTISSIMAlowest at Stridon €2.89€0.96/l
- ZDJELA PLASTIČNA 3L OFFERTISSIMAlowest at Stridon €1.89€0.63/l
- ZDJELA PLASTIČNA 28X22X8cm OFFERTISIMAlowest at Stridon €2.99