600G KOZ. GAMB 10/30
Lowest today
€11.24
€11.24/kg · in 1 chain
at Metro
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 2 Aug to 3 Oct
By chain
- Metro €11.24€11.24/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €11.24 (2 Oct)
€11.24
2 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 08421540045467. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Metro
-
€11.24 (+0%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ANCAVICO 600G KOZICE GAMB 30/50lowest at Metro €9.61€16.02/kg
- ANCAVICO 600G KOZICE GAMB 70/100lowest at Metro €8.99€14.98/kg
- ANCAVICO 600G KOZICE GAMB 50/70lowest at Metro €9.49€15.82/kg
- ANCAVICO 600G KOZICE GAMB 100/200lowest at Metro €8.11€13.52/kg
- KOZICE/GAMBERI MESO 50-70 1KG SMRZNUTO ŽUVELAlowest at Djelo Vodice €8.49€8.49/kg
- KOZICE/GAMBERI MESO 70-100 1KG SMRZNUTOlowest at Djelo Vodice €7.49€7.49/kg