Lactovit Gel za tuš.Lactour.firming600ml
€3.15
€5.25/l · in 5 chains
at Konzum
Average
€3.93 5 chains
Highest
€4.35 at Kaufland
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Konzumpromotion €3.15€5.25/l
- Spar €3.99€6.65/l
- Plodine €4.09€6.82/l
- Tommy €4.09€6.82/l
- Kaufland €4.35€7.25/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08411135008199. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Konzum
-
€3.15; promotion started before our records (-27%)
Source: Konzum price list, store 0001, 3 Oct 2026 (BRITANSKI TRG 12, ZAGREB)
- Spar
-
€3.99 (+0%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Plodine
-
€4.09
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
€4.09 (+3%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Kaufland
-
€4.35 (+6%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
Other sizes
- LACTOVIT GEL TUŠ LACTOVIT LACTOUREA 600mllowest at Lidl €2.99€4.98/l
- LACTOVIT LACTOVIT GEL ZA TUSIRANJE 300 ML LACTOUREA FIRMINGlowest at Konzum promotion €2.19€7.30/l
- Lactovit Lactovit Gel za tuširanje Lactooil 300mllowest at Spar promotion €1.89€6.30/l
- LACTOVIT GEL TUŠ LACT LACTOUR XXL 720 mllowest at Lidl €2.99€4.15/l
- LACTOVIT LACTOVIT ZA TUSIRANJE 300 ML LACTOUREAlowest at Konzum promotion €2.19€7.30/l