KEKS DIGESTIVE 400 g GULLON
€1.00
€2.50/kg · in 3 chains
at Plodine
Average
€1.93 3 chains
Highest
€2.39 at Konzum
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €1.00€2.50/kg
- Konzum €2.39€5.97/kg
- Tommy €2.39€5.97/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08410376016789. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Plodine
-
€1.00
Source: Plodine price list, store 005, 3 Oct 2026 (BIOGRADSKA 68, ZADAR)
- Konzum
-
€2.39 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Tommy
-
€2.39 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- DIZMAR D.O.O.11374 KEKS B.G. DIGES. 150 g GULLONlowest at Ribola €2.69€17.93/kg
- GULLON KEKS DIGESTIVE BEZ ŠEČERA 245g GULLONlowest at Studenac €2.35€9.59/kg
- Gullon Gullon Keksi Digestive classic 250glowest at Kaufland €0.89€3.56/kg
- GULLON KEKS DIGESTIVE 2X400 G GULLONlowest at Plodine €4.49€5.61/kg
- GULLON KEKS DIGESTIVE CHOCO 300g GULLONlowest at Konzum promotion €2.88€9.60/kg
- GULLON KEKS DIGESTIVE ČOK NARANČA 280g GULLONlowest at Konzum €3.29€11.75/kg