BOMBON ML. ČOK. 150 g DELAVIUD
€1.46
€9.73/kg · in 6 chains
at Studenac
Average
€4.65 6 chains
Highest
€6.49 at Trgocentar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenacpromotion €1.46€9.73/kg
- Tommy €4.65€31.00/kg
- Gavranović €4.99€33.27/kg
- Vrutak €4.99€33.27/kg
- Trgovina Krk €5.29€35.27/kg
- Trgocentar €6.49€43.27/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08410223602493. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Studenac
-
€1.46; promotion started before our records
Source: Studenac price list, store T840, 3 Oct 2026 (Vukovarska 26, DUBROVNIK)
- Tommy
-
€4.65 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Gavranović
-
€4.99
Source: Gavranović price list, store 222, 3 Oct 2026 (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Vrutak
-
€4.99 (+16%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Trgovina Krk
-
€5.29
Source: Trgovina Krk price list, store 111001, 3 Oct 2026 (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Trgocentar
-
€6.49 (+97%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Other sizes
- DELAVIUDA PRALINE BIJELA COKOLADA 150 G DELAVIUDAlowest at KTC €3.55€23.67/kg
- DUPIN D.O.O. BOMBON TAM. ČOK. 150 g DELAVIUlowest at Tommy €4.89€32.60/kg
- DELAVIUDA PRALINE TRUFFLES NARANCA 100 G DELAVIUDAlowest at Kaufland €1.99€19.90/kg
- DUPIN D.O.O. PRALINE TRUFFLES 100 g DELAVIDlowest at Plodine €1.69€16.90/kg