N-TJEST BARILLA 7 500G SPAGHETTONI/SPAGHETTI -25/1-
Lowest today
€1.09
€2.18/kg · in 2 chains
at Djelo Vodice
Average
€1.24 2 chains
Highest
€1.39 at Vrutak
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Djelo Vodice €1.09€2.18/kg
- Vrutak €1.39€2.78/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €1.09 (3 Oct)
€1.09
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08076800195071. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Djelo Vodice
-
€1.09 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Vrutak
-
€1.39 (+0%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- BARILLA TIJESTO SPAGHETTI INTEG 500glowest at Kaufland promotion €1.75€3.50/kg
- BARILLA TJESTENINA - 17 VRSTA TJESTENINA SPAGHETTONI 7 500 G BARILLA KUTIJAlowest at Kaufland €1.09€2.18/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O TJEST.SPAGHETTI N. 5 500 G BARILLAlowest at Kaufland promotion €0.94€1.88/kg
- BARILLA TJESTENINA - 17 VRSTA TJESTENINA SPAGHETTINI 3 1 KG BARILLA KUTIJAlowest at Spar promotion €1.85€1.85/kg
- BARILLA TIJESTO SPAGHETTINI 3 500g BARILLAlowest at Kaufland promotion €0.94€1.88/kg