ČOK.JAJE PAW PATROL 150 g
Lowest today
€6.29
€41.93/kg · in 2 chains
at Plodine
Average
€7.14 2 chains
Highest
€7.99 at Spar
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 28 Aug to 3 Oct
By chain
- Plodine €6.29€41.93/kg
- Spar €7.99€53.27/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €6.29 (2 Oct)
€6.29
28 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 08030769037544. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Plodine
-
€6.29
Source: Plodine price list, store 018, 3 Oct 2026 (PUT GACELEZA 3, VODICE)
- Spar
-
€7.99 (+302%)
Source: Spar price list, store 8706, 3 Oct 2026 (slavonski brod osjecka 284)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- HAPPY LAND DESERT JAJE PAW PATRO 20 g HAPPYLANDlowest at Konzum €0.70€35.00/kg
- BOMB.IZ.PAW PAT.10 g AJAX DISTRIBUCIJAlowest at Ribola €1.52€152.00/kg
- PAW PATROL DESERT ČOKOL JAJE PAW PATROL 17.50 glowest at Konzum €0.50€25.00/kg
- ČOK.JAJE PAW PATROL 168 glowest at Spar €4.99€29.70/kg
- DUPIN d.o.o. JAJE ČOK.PAW PATROL 20glowest at Studenac promotion €0.50€25.00/kg
- DOLCI IBERICA ČOKOL JAJE 20 g PAW PATROLlowest at Boso €0.99€49.50/kg