KAVA MINAS MLJEVENA 500g
Lowest today
€6.69
€13.38/kg · in 1 chain
at Eurospin
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Eurospin €6.69€13.38/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 6 days we hold: €6.69 (3 Oct)
€6.69
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08017596111692. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Eurospin
-
€6.69 (+3%)
Source: Eurospin price list, store 310002, 3 Oct 2026 (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- ANAMARIA COMPANY D.O.O. KAVA MLJEVENA 500 g FO MINAS ANAMARIJAlowest at Stridon €3.98€7.96/kg
- ANAMARIA KAVA MINAS MLJEV 250g ANAMARIAlowest at Stridon €2.35€9.40/kg
- ANAMARIJA KAVA MINAS MLJEV. 200 g FO (28) ANAMARIJAlowest at Stridon €1.65€8.25/kg
- ARABESCA d.o.o. KAVA ARABESCA 250g MINASlowest at Stridon €2.19€8.76/kg
- - Minas mljevena kava, 500glowest at Lidl €6.49€12.98/kg
- ARABESCA-KAVA MLJEVENA KAVA MLJ. ARABESCA XXL 600 glowest at Studenac promotion €6.00€10.00/kg