MLIJEKO BEZ LAKTOZE 1l
Lowest today
€1.29
€1.29/l · in 1 chain
at Eurospin
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Eurospin €1.29€1.29/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 6 days we hold: €1.29 (3 Oct)
€1.29
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08017596073938. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Eurospin
-
€1.29 (-7%)
Source: Eurospin price list, store 310002, 3 Oct 2026 (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- VINDIJA-Z'BREGOV COKOLADNO MLIJEKO BEZ LAKTOZE 1 Llowest at Spar promotion €1.79€1.79/l
- VINDIJA-Z'BREGOV COKOLADNO MLIJEKO DISNEY BEZ LAKTOZE 200 ML Z'BREGOVlowest at Plodine promotion €0.79€3.95/l
- DUKAT-ALPSKO MLIJEKO ALPSKO 1,5% BEZ LAKTOZE 1 Llowest at Dukat €1.89€1.89/l
- VINDIJA D.O.O. MLIJEKO TRAJNO BEZ LAKTOZE 2,8 % mm 1L ČEP VINDIJAlowest at Kaufland promotion €1.59€1.59/l
- ML.ČOK.0,2L BEZ LA VINDIJAlowest at Tommy €0.85€4.25/l
- Z BREGOV MLIJEKO BEZ LAKTOZE 2.8% 0.2L VINDIJAlowest at Djelo Vodice €0.57€2.85/l