TJESTENINA FUSILLI BEZ GLUTENA 500g
Lowest today
€1.79
€3.58/kg · in 1 chain
at Eurospin
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Eurospin €1.79€3.58/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 6 days we hold: €1.79 (3 Oct)
€1.79
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08017596071859. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Eurospin
-
€1.79 (-5%)
Source: Eurospin price list, store 310002, 3 Oct 2026 (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- BARILLA BEZ GLUTENA TJESTENINA FUSILLI BEZ GLUTENA 400 G BARILLAlowest at Kaufland promotion €2.69€6.72/kg
- DR SCHAER TJESTENINA FUSILLI BEZ GLUTENA 250 G DR.SCHARlowest at Djelo Vodice €1.99€7.96/kg
- TJESTENINA BEZ GLUTENA FUSILLI 400G GRANOROlowest at Jadranka €2.89€7.23/kg
- DRUID TJEST.DRUID FUSILLE B.G.250 glowest at Kaufland €2.29€9.16/kg
- K-Free Glutenfrei Kfree.Tjestenina fusilli bez glut. 500 glowest at Kaufland €1.79€3.58/kg
- TJESTENINA OD SLANUTKA BEZ GLUTENA FUSILLI 250G SAM MILLSlowest at Trgocentar €3.07€12.28/kg