TOR.CHEESEC. 103 g
Lowest today
€2.49
€24.17/kg · in 1 chain
at Ribola
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €2.49€24.17/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €2.49 (3 Oct)
€2.49
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08014240601417
- Ribola
-
€2.49
Source: Ribola price list, store 028, 3 Oct 2026 (Dr.Martina Zizica 15 Solin)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- CHIO TORTILLA I DIPOVI TORTILLA CIPS NACHO CHEESE 200 G CHIOlowest at Konzum €2.00€10.00/kg
- CHIO CHIO TORTILLA CHIPS NACHO CHEESE 110 g (12) FIBISlowest at Stridon €1.51€13.73/kg
- Torterie Macaron Cheesecakelowest at Lidl €3.29€14.95/kg
- Latica TORTA CHEESECAKE LATICA 650 glowest at Konzum €6.63€10.20/kg
- CHIO TORTILLA I DIPOVI CHIO TORTILLA CHIPS NACHO CHEESE 110 Glowest at Metro €1.83€16.64/kg
- EL SABOR ČIPS TORTILLA+DIP CHEESE 175 glowest at Kaufland €1.99€11.37/kg