BRAŠNO PŠENIČNO GLATKO T-550 1Kg
Lowest today
€0.75
€0.75/kg · in 1 chain
at Eurospin
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Eurospin €0.75€0.75/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 6 days we hold: €0.75 (3 Oct)
€0.75
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08007232003504. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Eurospin
-
€0.75 (+0%)
Source: Eurospin price list, store 310002, 3 Oct 2026 (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PODRAVKA 25KG PODRAVKA BRAŠ.GLATK T-550lowest at Trgocentar €0.58€0.58/kg
- Podravka BRAŠ.PŠ.GLATKO T-550 POD 5 kglowest at Ribola €2.71€0.54/kg
- BRASNO TENA BRASNO T-550 5 KG GLATKO TENAlowest at Kaufland €3.85€0.77/kg
- BRASNO TENA BRASNO T-550 1 KG GLATKO TENAlowest at Kaufland €0.79€0.79/kg
- BRASNO TENA BRASNO T-550 GLATKO 2 KG TENAlowest at Kaufland €1.55€0.78/kg
- ZITOPROIZVOD BRASNO BRASNO T-550 5 KG KARLAlowest at Eurospin €3.58€0.72/kg